מזרן SK AIR LATEX

מזרן SK AIR LATEX

מזרני SK AIR LATEX הם סוג מיוחד של מזרני לטקס. מזרני לטקס הם מזרנים אשר מצופים בחומר הלטקס – חומר טבעי ואנטי בקטריאלי, אשר מופק משרף עצים. היתרון של הלטקס הוא שהוא בעל גמישות גבוהה, ואלסטיות גבוהה – הוא מתאושש במהירות וחוזר למצבו הראשוני גם לאחר לחץ ממושך. מזרני לטקס מתאימים את עצמם למבנה האנטומי של הגוף, כך שבכל תנוחה שבה שוכבים מתאפרת נוחות מלאה. מזרני לטקס מתאימים לבעלי אלרגיות, בזכות המקור הטבעי שלהם, והם מומלצים במיוחד.

מזרני SK AIR LATEX

מזרני SK AIR LATEX הם דגם ייחודי של מזרני לטקס מבית אסטור תעשיית מזרנים. מזרני SK AIR LATEX מורכבים משילדה אנטומית SK, ומשכבות של לטקס טבעי אשר מצפות את המזרן ומעניקות לו נוחות מרבית. שכבת הלטקס של מזרני SK AIR LATEX היא בעובי של 40 מ”מ, עובי אידיאלי לנוחות מושלמת. מזרני SK AIR LATEX מכילים גם כריות AIR בלעדיות לאסטור תעשיית מזרנים, והם מצופים בבד טבעי 100% כותנה משובחת. למזרני SK AIR LATEX פתחי אוורור NATURAL AIR, וכן ידיות נשיאה נוחות. מזרני SK AIR LATEX מגיעים בשתי דרגות קושי, סופט סיסטם (דרגה 4) והארד סיסטם (דרגה 5), והם מגיעים במידות שונות בייצור אישי, בהתאם לדרישות של הלקוח.

אסטור תעשיית מזרנים

חברת אסטור תעשיית מזרנים קיימת משנת 1993 ומספקת לכם מבחר גדול של מזרנים, כריות ומוצרים דומים אחרים, כולם באיכות גבוהה, על מנת לאפשר כל אחד לישון בשלווה, שינה בריאה ואיכותית אשר מובילה לבוקר טוב ואפקטיבי. עם מזרני SK AIR LATEX של אסטור תעשיית מזרנים, אתם יודעים שיהיה לכם לילה טוב.

מחפשים מזרני SK AIR LATEX? אתם בוחרים במזרן הנכון! בוא לכוש אותו במקום הטוב ביותר – באסטור תעשיית מזרנים!

ניתן לקבל את המזרן לפי מידות מיוחדות ללקוח
ניתן לקבל את המזרן עם פסים כהים או בהירים כרצון הלקוח

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015