מזרון POCKET AIR  אסטור מזרונים

מזרן POCKET AIR 10000

 

מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR קונים רק באסטור תעשיית מזרנים!

הרבה מאד אנשים מחפשים מזרן איכותי, אשר יעניק להם תמיכה מלאה בגב בזמן השינה, ויאפשר להם לישון בנוחות ובבריאות מרבית. חברת אסטור תעשיית מזרנים מציעה לכם מגוון מזרנים איכותיים, כדוגמת מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR ועוד רבים אחרים, אשר יעניקו לכם את שנת הלילה הטובה ביותר.

מזרן קפיצים מבודדים

מזרן קפיצים מבודדים הוא מזרן שבו כל קפיץ וקפיץ אשר מרכיב את המזרן נתון בתוך כיס מיוחד משלו, מה שמונע מן הקפיצים לגעת זה בזה, ויוצר הפרדה מלאה בפעולה של כל אחד מן הקפיצים – מה שגורם הן לתמיכה טובה יותר בגב בפרט ובגוף כולו בכלל, והן לתחושה נעימה יותר ולפחות תזוזות בזמן השינה. מזרן קפיצים מבודדים גם שומר על הקפיצים במקומם, משום שמצידם התחתון כל הקפיצים מחוברים לאותו המשטח, כך שניתן להתהפך ולזוז במהלך הלילה מבלי שהשינה תהיה מופרעת.

מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR

מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR הוא אחד הדגמים האיכותיים ביותר של מזרן קפיצים מבודדים, אשר משווק לכם על ידי חברת אסטור תעשיית מזרנים. מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR מורכב מקפיצים מבודדים בשיטת POCKET, אשר יוצרות, כאמור, אפשרות לשינה נוחה במיוחד. בנוסף, מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR מצופה בבד כותנה PK איכותי, ומכיל כריות אוויר AIR הבלעדיות לאסטור תעשיית מזרנים. התבנית של המזרן היא אורטופדית ועשויה לטקס איכותי. מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR מגיע בדרגות קושי שונות – דרגת קושי בינוני או קושי רך. בנוסף, מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR מגיע במגוון גדלים, וניתן לייצר מידות מיוחדות על פי דרישת הלקוח.

אסטור תעשיית מזרנים

חברת אסטור תעשיית מזרנים עושה הכול על מנת שתוכלו ליהנות משנת לילה מפנקת ונוחה, ובעיקר בריאה. לכן משווקת לכם החברה מזרנים אורטופדיים איכותיים משנת 1993, במקצועיות גבוהה ובאיכות מרבית.

רוצים לקנות מזרן קפיצים מבודדים POCKET AIR? אתם עושים את הבחירה הנכונה! בואו למצוא את המזרן האיכותי ביותר, באסטור תעשיית מזרנים!

ניתן לקבל את המזרן לפי מידות מיוחדות ללקוח
ניתן לקבל את המזרן עם פסים כהים או בהירים כרצון הלקוח

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015