מזרן FH 6000

מזרן FH 6000

 

כאשר הטכנולוגיה מתגיסת לאיכות שינה!

כמה טוב שאפשר לגייס את הטכנולוגיה ואת הביצועים המתקדמים בתחום כדי לייצר מזרנים טובים יותר ולאפשר שינה עם איכות. זה קורה עם מזרן עם קפיצים פיזיקליים FH של אסטור תעשיית מזרנים המעניקים לכל אחד הזדמנות להנות משינה איכותית.

חשיבות מזרן איכותי – דוגמת מזרן עם קפיצים פיזיקליים FH כל אחד רוצה לישון טוב ולהרגיש כשהוא קם בבוקר כי הוא נעשה הרבה יותר ערני וצלול. חשוב לו שהלילה יהיה מוצלח כמו שצריך, והיום החדש יחייך לעומתו עם הרבה כוחות. אבל מה לעשות, שהמציאות לא תמיד ורודה כל כך, ופעמים רבות אנו קמים בבוקר על צד שמאל. תחושת אי נוחות מלווה בצורה עמומה, הגב חורק, השרירים לא נוחים והמפרקים רגישים, גם הראש לא משדר מי יודע מה והסך הכללי לא נעים. לא. זה לא קרה בגלל חלומות ביעותים, גם לא בגלל האובר בבנק. לפעמים הסיבה הפשוטה היא מזרן לא תקין שגרם לכל השינה להיות לא ראויה.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו מודעים לכך כי מזרן טוב הוא ערובה ניצחת לשינה איכותית, כזו שמעניקה לאדם את מיטב הנוחות והאנרגיה. שתומכת בגוף שלו כמו שצריך ונותנת לו איכות של שינה. מסיבה זו מייצרת אסטור תעשיית מזרנים את המזרנים האיכותיים ביותר. היא דואגת להביא ללקוח את מיטב השכלולים שמציעה הטכנולוגיה על מנת להבטיח לו נוחות מרבית ותמיכה ייחודית. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת אנו מנצלים את מיטב האפשרויות כדי להפוך את המזרן למשהו טוב באמת. ככל שהמדע מתקדם יותר, המזרנים שלנו נעשים עוד יותר מעולים לשינה. למשל מזרן עם קפיצים פיזיקליים FH. מהו מזרן עם קפיצים פיזיקליים FH? מזרן זה עשוי משילדה אנטומית ובעל קפיצים פיזיקליים המותאמים לפיזיולוגיה של גוף האדם ובנויים באופן שיתאים את עצמו לכל אחד על פי מבנה גופו. הקפיצים הייחודיים נעים מעלה ומטה בהתאם ללחץ של גוף האדם בצורה מבודדת ובכך מקנים לגוף תחושה של התאמה מושלמת לגודלו וצורתו. בתוך המזרן נמצאים כריות אויר בלעדיות המוסיפות לו רכות ונוחות מיוחדים במינם.

זאת ועוד:

מזרן עם קפיצים פיזיקליים FH מצופה בשכבת ריפוד נוחה מאד, אורטופדית, שמעניקה לאדם הישן נוחות מפנקת. יש לו תמיכה בדפנות נגד קריסה כדי ליצור תמיכה והגנה מושלמת. במרכז המזרון ישנם קורות תמיכה על מנת לאפשר לגב תמיכה חזקה וללא צניחה פנימה. לכו לישון על זה, מובטחת לכם איכות בלתי רגילה!

 ניתן לקבל את המזרן לפי מידות מיוחדות ללקוח

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015