מזרון AS800  אסטור מזרונים

מזרן AS AIR 8000

 

מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 מקסימום התמיכה שמזרן יכול להעניק!

מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 מעניק לנו הכי נוחות והכי תמיכה לגוף במהלך השינה. כי גוף עייף לא יוכל לתפקד, ואם ניתן לו את הפינוק שהוא זקוק לו – הוא יתגמל אותנו ביום הבא פי כמה וכמה.

חשוב לשמור על הבריאות

כאשר מסיימים יום עבודה ומבקשים לנוח במיטה, חשוב לעשות את זה כמו שצריך כי אחרת עלולים להזיק יותר מאשר להועיל. אדם שישן על מזרן לא איכותי יכול להזיק לעצמו בצורה חד משמעית. מזרן שלא נותן תמיכה טובה לגוף האדם, גורם לעומס רב על השרירים שכבר ממילא קיים, והאדם יקום בבוקר עוד יותר מאומץ ועייף מאשר הלך לישון. שלא נדבר על כאבים שיתפסו אותו במקומות שונים בגוף במהלך היום.

מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 יעשה את זה!

חברת אסטור תעשיית מזרנים יודעת את זה, וחשבה מראש איך להתגבר על כל הקשיים. איך לתת לגוף להתמודד עם אתגרי החיים ולשרוד את העומס ואת הלחץ הרב. מסיבה זו היא יצרה מזרן אורטופדי מעולה כזה שיעזור לגוף להתאושש מן היום כולו ולהחזיר אותו למצב אידיאלי ושמור.

בעזרת מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 מעניקים לגוף את התמיכה המלאה ומאפשרים לאדם הישן לקום לבוקר חדש ולשכוח מכאבי הגב והכתפיים או הראש שהיו אתמול בלילה.

איך זה עובד?

מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 נהנה מיתרונות רבים התומכים במערכות השונות של הגוף העצמות, השרירים, והמפרקים. הן מותאמות במדויק למבנה השלד של האדם ולכן מסייעות לו כל כך.

מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 עשוי מקפיצים פיזיקליים על מנת להתאים את עצמם למבנה גוף האדם, גם השלדה שלו אנטומית ובנויה על פי הדגם המדויק. המזרן עצמו מכוסה בשכבת נוחות אורטופדית, מה שמעניק לאדם הישן תחושה נוחה ונעימה של פינוק. עשוי מבד טבעי 100% כותנה משובחת לרכות בלעדית.

כריות אויר בלעדיות דאבל פילטופ ושכבות נוחות מרפדות את המזרן מבפנים, פלוס תמיכה בדפנות המזרן מפני קריסה. מכירים את השקע שנוצר במרכז המזרן כתוצאה משימוש ממושך? עם מזרן עם קפיצים פזיקליים AS8000 תשכחו מזה! כי חברת אסטור דאגה לייצר את המזרן עם קורות חזקים במרכז המזרן כדי להשאיר אותו חזק וישר גם לאחר זמן רב של שימוש.

בואו לראות את זה מקרוב! עכשיו באתר של אסטור…ניתן לקבל את המזרן לפי מידות מיוחדות ללקוח


ניתן לקבל את המזרן עם פסים כהים או בהירים כרצון הלקוח

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015