כריות ויסקו

 

כריות הן אולי המוצר החשוב ביותר לשנת לילה טובה. אנשים רבים מזלזלים בבחירה של כריות השינה שלהם, וחושבים שאין חשיבות לסוג הכרית. אולם הכרית היא שתומכת בראש ובצוואר במהלך הלילה, ולכן חשוב מאד לבחור כרית איכותית, לשינה בריאה ואיכותית. חברת אסטור תעשיית מזרנים מציעה לכם מגוון סוגים של כריות ויסקו איכותיות, אשר מעניקות לכם שינה רגועה, בריאה וטובה.

כריות ויסקו

כריות ויסקו הן כריות איכותיות אשר עשויות מחומר מיוחד בשם ויסקוג'ל. זהו חומר שפותח במעבדות של נאס"א, והוא חומר סינתטי ייחודי, אשר שומר על מעין "זיכרון" – הוא מתעצב באופן מדויק על פי צורת הראש המונחת עליו, הוא מגיב לטמפרטורה ולמשקל, ומפזר את הלחצים באופן שווה על פני השטח. כריות ויסקו עשויות מ- 100% ויסקוג'ל, כך שכל היתרונות של החומר הייחודי הזה קיימות באופן מלא בכרית. הרגישות של כריות ויסקו לטמפרטורה מאפשרת לכרית להתעצב בצורה מושלמת על פי צורת הראש, ולשנות את צורה במהלך הלילה על פי הצורך ותנוחת השינה. כרית ויסקו מגיעה בדרך כלל כאשר היא עטופה בכיסוי בד איכותי, אותו ניתן להסיר ולכבס, ואשר נותן תחושה נעימה יותר בזמן השינה על הכרית. החשיבות של כרית ויסקו לשנת לילה איכותית היא גדולה מאד – כריות ויסקו מעניקות נוחות מרבית ובעיקר תמיכה מרבית לראש, לצוואר ולגב העליון. אנשים אשר סובלים מכאבי גב או מבעיות אורטופדיות ייהנו באופן מושלם מכריות ויסקו איכותיות, אשר יסייעו להם למנוע את כאבי הגב ואת הצוואר התפוס אשר מגיע בכל בוקר, בשימוש בכריות רגילות.

אסטור תעשיית מזרנים

חברת אסטור תעשיית מזרנים עושה כל מאמץ על מנת לאפשר לכל אחד ואחת ליהנות משנת לילה בריאה, תוך תמיכה מלאה בכל חלקי הגוף, הפחתת לחצים ויצירת סביבת שינה רגועה ובריאה. אסטור תעשיית מזרנים מציעה לכם מגוון סוגים של כריות ויסקו איכותיות, אשר יאפשרו לכם ליהנות משנת הלילה הטובה ביותר.

רוצים לילה טוב ורגוע? מעוניינים לקנות כריות ויסקו איכותיות? בוא למצוא את הכריות הטובות והאיכותיות ביותר באסטור תעשיות מזרנים!

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015