כריות

 

כריות מכל הסוגים, מוצאים באסטור תעשיית מזרנים!

כריות הן פריט חשוב מאד, שמאפשר לנו לישון טוב בלילה. לא כולם מודעים לחשיבות של בחירת כריות איכותיות וטובות, ולא מבינים מדוע הם מתעוררים מידי בוקר עם כאבי גב, צוואר וכדומה. אסטור תעשיות מזרנים מציעה לכם מבחר סוגים של כריות איכותיות, רגילות או אורטופדיות, אשר מאפשרות לכם לישון בנוחות ובבריאות.

מי שרוצה לבחור לעצמו כריות איכותיות, שיאפשרו לו לישון בצורה הבריאה ביותר, צריך לבחון 3 פרמטרים עיקריים: ראשית, שהכרית תתמוך היטב בראש ולא תשקע תחת המשקל שלו – מה שיאפשר לרש לנוח בזווית טבעית. שנית, שהכרית תהיה נוחה – לא כל כרית נוחה לכל אחד, וחשוב לבדוק בפועל את הכריות כדי לבחור במתאימה ביותר. שלישית, שהכרית תהיה היפו אלרגנית – שלא תצבור קרדית אבק הבית, אשר עלולה לפגום באיכות השינה. כאשר בוחרים כריות, צריך לשים לב להבדלים בין אדם לאדם. התמיכה של הכרית בראש ובכתפיים משתנה על פי ההרגלים שלנו. כך, למשל, מי שרגיל לישון בעיקר על הגב, זקוק לכרית נמוכה יחסית. אנשים שישנים לרוב על הצד, לעומת זאת – זקוקים לכריות גבוהות יותר, בהתאם לרוחב הכתפיים שלהם. גובה הכרית תלוי גם בסוג המזרן שעליו ישנים – אם המזרן רך מאד ושוקע, כדאי להעדיף כריות גבוהות יותר, בעוד שאם המזרן קשיח והגוף נותר גבוה, ניתן להסתפק בכריות שטוחות יחסית. גם את המילוי של הכרית יש לבחור על פי הנוחות האישית של כל אחד ואחת, ואין מילוי אחד אשר מומלץ לכולם.

אסטור תעשיית מזרנים

אסטור תעשיית מזרנים היא חברה שפועלת משנת 1993, על מנת לאפשר לכל אחד ואחת לישון בנוחות מרבית, באמצעות מזרנים איכותיים, כריות איכותיות ושאר אביזרי שינה, אשר הופכים את השינה שלנו לאיכותית יותר, נעימה יותר וכמובן בריאה יותר. עם אסטור תעשיית מזרנים, אתם יכולים ליהנות ממבחר סוגים של כריות באיכות גבוהה במיוחד, כך שוכלו לבחור בדיוק את הכריות המתאימות לכם, הנוחות לכם ביותר, הכריות שיאפשרו לכם שנת לילה מושלמת ומפנקת.

מחפשים כריות איכותיות ברמה גבוהה? רוצים לישון טוב בלילה? בואו לקנות את הכריות האיכותיות ביותר, רק באסטור תעשיית מזרנים!

כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015