אודות

 

חברת אסטור מזרנים מייצרת ומשווקת מזרנים מעולים עבור אלפי לקוחות מרוצים. כל המזרנים שלנו מצוידים בשכלולים אורתופדיים מתקדמים ובמיטב השיפורים. כל זה בכדי להעניק שינה טובה ואיכותית במשך כל הלילה עם תמיכה לשלד ולשרירים לבריאות מרבית.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים כי ניתן להמשיך ולהשתפר בתחום המזרנים ולהוסיף מן הידע שצברנו בתחום על מנת לפתח את המוצרים עוד יותר. לשם כך אנחנו מגייסים את הטכנולוגיה המתקדמת ומכניסים עוד ועוד שיפורים להגיע למוצר משובח.

סוגי המזרנים

כשם שבני אדם שונים כך הצרכים שלהם שונים, וכל אחד צריך לתת לגוף שלו את מה שהוא זקוק לו. יש אנשים שצריכים מזרנים בדרגת קושי נמוכה כדי להעניק לגוף רכות וגמישות ויש כאלה שזקוקים לדרגת קושי גבוהה כדי לתמוך בגוף ובשלד טוב יותר. מסיבה זו אנחנו מייצרים את סוגי המזרנים השונים שלנו ברמות קושי שונות, מדרגה 2 ועד דרגה 5, כאשר כל אחד בוחר את המזרון שמתאים לו. גם מידות המזרון משתנות בהתאם לביקוש, ואפשר להזמין מזרנים במגוון גדול של גדלים, בהתאם לגודל המטה; מיטה זוגית, מיטה בודדת, וכן הלאה.

מבנה המזרנים

כל המזרנים שלנו עשויים בד טבעי איכותי, על טהרת הכותנה ומצטיינים בתכונות אנטי בקטריאלי נגד התפתחות חידקים וזיהומים. בנוסף חלק מן המזרנים מצוידים בכריות אויר נוחות, להוספת גמישות ורכות, מה שמבטיח שינה נעימה יותר עם הרבה פינוק. דוגמת תבנית הביצים המאפיינת את המזרן האורטופדי מומלצת ביותר למגוון גדול של סוגי בעיות עבור אנשים שזקוקים לתמיכה בעמוד השדרה שלהם ובשלד בכלל. מבנה זה דמוי תבנית ביצים מפזר את נקודות הלחץ של הגוף על פני המזרן כולו.

למה דווקא אסטור מזרנים?
  • כי צברנו ניסון רב שנים ביצור מזרנים, ואנחנו כבר נמצאים על המפה משנת 1993.
  • כי כל המזרנים שלנו אורטופדיים ומומלצים לבריאות הגב והשלד.
  • כי השירות שלנו מצטיין ומאחורינו עשרות לקוחות מרוצים.
  • כי אנחנו מתאימים לכל לקוח את המזרן המיועד בשבילו על מנת להעניק לו איכות חיים.
  • כי אסטור מזרנים מומחים בתחום ויש לנו את כל הידע המקצועי לייצר מזרנים איכותיים בלבד.
כל הזכויות שמורים אסטור תעשיית מזרנים 2015